VAG Nysa coraz bliżej

Lista wjazdowa jest zamknięta prosimy nie wysyłać zgłoszeń czy próśb o numer wjazdowy, oraz nie robić zaległych wpłat (uczestnicy którzy nie wpłacili w terminie zostali usunięci z list). Prosimy o pobranie pdf z potwierdzeniem operacji – przelewu oraz wydrukowaniem, zatrzymaniem i okazaniem na bramie IX VAG Nysa 2015 (kilku z Was nie wpisało nic w tytule przelewu a wysłano przez spółkę BM jest niemożliwość identyfikacji osoby wpłacającej).

Zapraszamy Wszystkich uczestników (mających przyznany numer wjazdowy ) do udziału w Konkursie na Najładniejsze Auto Spotkania , naprawdę warto , dzięki sponsorom nagrody rzeczowe ciekawe i wartościowe. Chętnych prosimy o wysłanie czterech zdjęć auta wraz z jego krótkim opisem oraz numerem wjazdowym na vagnysa.najladniejszeauto@interia.pl

Śledźcie Nasze stronki niedługo będą inne konkursy i oczywiście nagrody.
Przypominamy o przestrzeganie „Regulaminu Spotkania”.

Organizatorzy będą ustawiać auta , uczestnicy są zobowiązani do zastosowania się do ich wskazówek (taśmy ogradzające teren będą usuwane przez organizatorów).

17. Na terenie spotkania obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h Nakazuje się zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz niebezpiecznych manewrów, “palenia gumy”, „piłowania” silników do odcinki, puszczania głośnej muzyki w godzinach nocnych itp..

22. Wjechać na teren ośrodka i rozstawić namiot mogą tylko uczestnicy mający przyznany numer wjazdowy (jedno auto = jeden namiot). Przyznany numer wjazdowy uczestnik spotkania ma obowiązek umieścić w widocznym miejscu pojazdu i pozostawić do końca spotkania.

Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje związane z imprezą, konkursami, nagrodami, zawsze znajdziecie na naszym fanpage na portalu Facebook.

Pozdrawiamy Organizatorzy